Parsęcko, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej - lokal mieszkalny nr 5, położony w budynku nr 37 w miejscowości
Parsęcko na gruntach działki oznaczonej numerem 436/9 o powierzchni 0,2279 ha, wpisanej do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X stanowiący
własność Gminy Szczecinek. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek grunty działki nr 436/9 oznaczone są
symbolami „MW – tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej”. Teren w/w działki znajduje się w strefie ograniczonej ochrony stanowisk
archeologicznych WIII oraz w strefie ochrony historycznego układu ruralistycznego i zabytkowej zabudowy.
Opis lokalu:
Lokal mieszkalny nr 5, położony jest w budynku nr 37 w miejscowości Parsęcko. Lokal mieszkalny składa się z pokoju, kuchni i łazienki z wc oraz
przedpokoju o łącznej powierzchni 37,02 m2 . Do lokalu przynależy strych o powierzchni 19,78 m2
oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 17,55 m2
Przetarg odbędzie się w dniu 11.04.2024 r. (czwartek) o godzinie 9:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali
konferencyjnej II piętro budynku
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 8.04.2024 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział w Szczecinku
nr 26 8935 0009 1344 9079 2000 0010. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy
Szczecinek, nie później niż do dnia 8.04.2024 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie