Rosnowo, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
podaje do publicznej wiadomości, że o g ł a s z a I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości oznaczonej ewidencyjnie jako działki:
- dz. nr 262/13 o pow. 0,1053 ha - 320904_2.0063.262/13, cena wywoławcza 59.300 zł. Wadium 10 % ceny
wywoławczej 5.930 zł
Działki położone są w obrębie ewidencyjnym Rosnowo. Księga wieczysta Nr XXXX/XXXXXXXX/X
PRZETARG odbędzie się dnia 12 kwietnia 2024 r. roku o godz. 10.00 w sali posiedzeń Urzędu
Gminy Manowo (parter).
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i osoby prawne, jeżeli wpłacą wadium w gotówce w
wysokości 10 % ceny wywoławczej nie później niż do dnia 08 kwietnia 2024 r. włącznie, na konto
w Pomorskim Banku Spółdzielczym w Świdwinie Nr 61 8581 1014 2005 2000 0116 0006 (za dzień
wniesienia wadium uważa się dzień wpływu wadium na rachunek bankowy).
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie