Kryspinów, małopolskie
Szczegóły
Opis
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości stanowiącej własność Gminy Liszki
położonej w miejscowości Kryspinów, gmina Liszki objętej Księgą Wieczystą
nr XXXX/XXXXXXXX/X
oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 1402/7 o pow. 0,0301ha
Cena wywoławcza wynosi: 28.000,00 zł brutto ( w tym 23% VAT)
(słownie: dwadzieścia osiem tysięcy złotych 00/100)
Wadium wynosi: 5.000,00 zł
(słownie: pięć tysięcy złotych 00/100)
Przetarg odbędzie się dnia 15 kwietnia 2024 roku o godzinie 12:00 w budynku GOPS, który znajduje się przy ul. Św. Jana Kantego 5, 32-060 Liszki (obok OSP Liszki).
Wadium w wysokości 5.000,00 zł należy wpłacić do dnia 9 kwietnia 2024 roku na rachunek Urzędu Gminy Liszki nr: 71 8591 0007 0210 0000 0068 0014 prowadzony przez Krakowski Bank Spółdzielczy oddział w Liszkach.
Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie przez uczestnika przetargu wadium w pieniądzu (PLN) przelewem w podanej wyżej wysokości i terminie. Przy wpłacie wadium należy wpisać tytuł wpłaty: „Przetarg-Kryspinów, dz. nr 1402/7” oraz dane wpłacającego, które muszą być zgodne z danymi uczestnika przetargu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie