Wróć do listy

Racibórz, śląskie

125 000 zł
2 831 zł/m2
Mieszkanie 44,16 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-48%
Zakończona
-48%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 125 000 zł
Miasto Racibórz
Powierzchnia 44,16 m2
Województwo śląskie
Ulica Rudzka 45
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 12 500 zł
Numer oferty 341226X799151295
Termin wpłaty wadium 03-04-2024 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA RACIBÓRZ
zaprasza do rokowań podmioty zainteresowane nabyciem
wolnego lokalu mieszkalnego, położonego w Raciborzu przy ul. Rudzkiej nr 45/3

Lokal mieszkalny nr 3, usytuowany na drugiej kondygnacji (I piętrze) budynku wielomieszkaniowego, położonego
w Raciborzu przy ul. Rudzkiej nr 45; składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i komórki
o powierzchni użytkowej 44,16 m2 ; do lokalu przynależą dwie piwnice o powierzchni 3,69 m2 i 0,83 m2.
Lokal wyposażony jest w instalacje: elektryczną , wodno-kanalizacyjną, gazową, ogrzewanie piecowe.

Rokowania odbędą się w dniu 10 kwietnia 2024r. o godzinie 1100, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta
Racibórz przy ul. Króla Stefana Batorego 6.

Historyczne ceny