Wróć do listy

Chorzów, śląskie

20 667 zł
Działka 0.544 ha Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 20 667 zł
Miasto Chorzów
Powierzchnia 0.544 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 100 zł
Numer oferty 340855X798282413
Termin wpłaty wadium 09-05-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chorzowie Mateusz Schulz na podstawie art. 953 k.p.c. podaje do publicznej wiadomości, że w dniu:


10-05-2024 o godz. 10:00

w budynku Sądu Rejonowego w Chorzowie z siedzibą przy dr Józefa Rostka 2, 41-500 Chorzów, sala 108,


odbędzie się druga licytacja użytkowania wieczystego ułamkowej części nieruchomości należącej do dłużnika: P , położonej przy Wieniawskiego , 41-506 M. Chorzów, dla której Sąd Rejonowy w Chorzowie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest udział nr 24 w wysokości 7/175 w gruncie oddanym w użytkowanie wieczyste do dnia 05.12.2089 r. obejmującym działki o nr ewid. 4543/214, 4646/213, 727/10, 732/10, o łącznej pow. 5 440 mkw. stanowiących drogę wewnętrzną o nawierzchni asfaltobetonowej oraz z kostki brukowej betonowej w złym stanie technicznym.


Suma oszacowania wynosi 31 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 20 666,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 3 100,00 zł.


W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 11:00 do godz. 11:30. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Chorzowie ul. dr Józefa Rostka2, 41-500 Chorzów.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: ING Bank Śląski S.A. 19105012301000009030411848.. Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.