Wróć do listy

Gołąb, lubelskie

203 787 zł
203 787 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 203 787 zł
Miasto Gołąb
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo lubelskie
Ulica 42
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 30 568 zł
Numer oferty 340718X797961559
Termin wpłaty wadium 16-04-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Krasnymstawie

Tomasz Fornalski

Kancelaria Komornicza, Żołnierzy Wyklętych 1, Krasnystaw, 22-300 Krasnystaw

tel. 82 576-05-76 / fax. 82 576-05-76

Sygnatura: KM 285/19        

                                                                                                          O B W I E S Z C Z E N I E

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Krasnymstawie Tomasz Fornalski Kancelaria Komornicza nr I w Krasnymstawie zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 17 kwietnia 2024 roku o godz. 11:00 w Sądzie Rejonowym w Krasnymstawie odbędzie się:
            
                                                                                                           DRUGA    L I C Y T A C J A

nieruchomości zabudowanej składającej się z działki nr 121, położonej w miejscowości Gołąb, gmina Rejowiec Fabryczny o powierzchni 0,38 ha dla której Sąd Rejonowy w Krasnymstawie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi Ksiegę Wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X stanowiącej własność dłużnika

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 305.680,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 2/3 oszacowania tj. kwotę 203.786,67 zł.

    Zgodnie z art. 962 kpc przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10 % ceny oszacowania nieruchomości najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Wpłaty rękojmi można dokonać w gotówce w Kancelarii Komornika lub na konto komornika 69 1020 5356 0000 1702 0147 7371 PKO BP SA O/I Zamość albo też w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu.  Na dowodzie wpłaty należy wskazać sygnaturę sprawy, numer działki oraz imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania, a także  PESEL licytanta.  
    Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem. Protokół opisu i oszacowania wraz z operatem szacunkowym nieruchomości znajduje się do wglądu w Kancelarii Komornika. Akta postępowania egzekucyjnego na dwa tygodnie przed licytacją zostaną przesłane do I Wydziału Cywilnego Sądu Rejonowego w Krasnymstawie - gdzie będzie można przeglądać protokół opisu i oszacowania.      
    Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem licytacji nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie spod egzekucji tej nieruchomości lub innych przedmiotów razem z nią zajętych i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
    Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.