Wróć do listy

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

400 890 zł
8 158 zł/m2
Mieszkanie 49,14 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 400 890 zł
Powierzchnia 49,14 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Kamienna 1B
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 40 089 zł
Numer oferty 340690X797895983
Termin wpłaty wadium 29-03-2024 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości dłużnika ma do sprzedania nieruchomość lokalową mieszkalną o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X położona w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Kamiennej 1B/31, Nieruchomość stanowi lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 49,14 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, jednej sypialni i łazienki, przedpokoju. Lokal jest niewykończony.

Syndyk masy upadłości dłużnika ma do sprzedania udział w lokalu niemieszkalnym – komórka lokatorska o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X położona w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Kamiennej 1b. Sprzedaż możliwa jest tylko z lokalem mieszkalnym.
Z przedmiotową komórką lokatorską związane jest prawo do wyłącznego korzystania z komórki lokatorskiej przez każdoczesnego właściciela lokalu położonego przy ul. Kamiennej 1B/31.

Warunkiem przystąpienia Oferenta do przetargu jest:

1. złożenie pisemnej oferty spełniającej warunki Regulaminu w zamkniętej kopercie w terminie do 29 marca 2024 r. do godziny 15:00.

2. wniesienie wadium w kwocie odpowiadającej 10% (słownie: dziesięć procent) ceny wywoławczej przedmiotu przetargu na rachunek bankowy prowadzony dla Masy upadłości pod numerem 98 1090 1926 0000 0001 5056 6523 w terminie do 29 marca 2024 r do godziny 15:00.

Szczegółowych informacji o przedmiocie przetargu udziela pracownik Kancelarii Syndyka od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 pod numerem telefonu (75) 64 82 802, a także drogą mailową