Wróć do listy

Manasterzec, podkarpackie

30 000 zł
30 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 30 000 zł
Miasto Manasterzec
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo podkarpackie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 000 zł
Numer oferty 340280X796935763
Termin wpłaty wadium 29-03-2024 Co to znaczy?

Opis

Burmistrza Miasta i Gminy Lesko

Burmistrz Miasta i Gminy Lesko zgodnie z art. 37 ust. 1, art. 38, art. 40 ust. 1 pkt 1, ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (j.t. Dz. U. z 2023, poz. 344 z późn. zm.), Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (Dz. U. z 2021 r. poz. 2213).
o g ł a s z a
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości, stanowiącej własność komunalną Gminy Lesko.

Działka budowlana - zabudowana częścią murowanego budynku gospodarczego, która pozostała po rozbiórce większego budynku. W ewidencji gruntów i budynków oznaczona jest jako inne tereny zabudowane ”Bi”. Dla terenu ustalone zostały warunki zabudowy jako zabudowa towarzysząca zabudowie mieszkaniowej- Budowa budynku gospodarczego wraz z określeniem zasad podziału nieruchomości.

1. Przetarg ustny nieograniczony odbędzie się w dniu 05 kwietnia 2023 r. w budynku Urzędu Miasta i Gminy Lesko przy ul. Parkowej 1, pok. 109 na I piętrze.
2. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium. Wadium należy wpłacić w pieniądzu PLN w terminie do dnia 29 marca 2024 r. na rachunek Gminy Lesko nr 97 1130 1105 0005 2072 7320 0006 prowadzony przez BGK.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.