Wróć do listy

Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie

102 225 zł
813 zł/m2
Mieszkanie 125,76 m2 3 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-85%
Zakończona
-85%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 102 225 zł
Powierzchnia 125,76 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Batalionów Chłopskich 4
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 13 630 zł
Numer oferty 339918X796087959
Termin wpłaty wadium 20-03-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ząbkowicach Śląśkich Mariusz Teodor Wesołowski Kancelaria Komornicza nr III w Ząbkowicach Śląskich na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 240/22 w dniu 21-03-2024 o godz. 09:20 w budynku Sądu Rejonowego w Ząbkowicach Śląskich z siedzibą przy Świerkowa 1 , 57-200 Ząbkowice Śląskie , sala 24, odbędzie się pierwsza licytacja:


- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest położonego przy Batalionów Chłopskich 4/3,Ząbkowice Śląskie, 57-200 57-200, dla którego Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich (adres: ul. ul. Świerkowa 1, Ząbkowice Śląskie, 57-200 Ząbkowice Śląskie) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
nieruchomości stanowiącej lokal mieszkalny nr 3 położony w budynku mieszkalnym , wielorodzinnym w Ząbkowicach Śląskich przy ul. Batalionów Chłopskich nr 4 ,dla której Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X będącej własnością dłużnika: . Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego ( Uchwała Nr Li/105/2013 Rady Miejskiej w Ząbkowicach Śląskich z dnia 30 grudnia 2013 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania dla Miasta Ząbkowice Śląskiej ) , teren obejmujący przedmiotową działkę położony jest w strefie oznaczonej symbolem A3.26MU1- teren zabudowy śródmiejskiej w formie zabudowy pierzejowej.

Suma oszacowania wynosi 136 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 102 225,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 13 630,00 zł.


W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 16:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Ząbkowicach Śląskich ul. Świerkowa 1 , 57-200 Ząbkowice Śląskie .

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BGŻ BNP Paribas Bank 42 2030 0045 1110 0000 0411 2440.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.