Wróć do listy

Osiek Wielki, kujawsko-pomorskie

141 231 zł
1 178 zł/m2
Dom 119,88 m2 Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 141 231 zł
Miasto Osiek Wielki
Powierzchnia 119,88 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica 3H
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 18 831 zł
Numer oferty 338864X793619491
Termin wpłaty wadium 21-03-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Magdalena Dudzic na podstawie art.953kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 22-03-2024 o godz.10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Inowrocławiu mającego siedzibę przy ul.Prezydenta G.Narutowicza 42, w sali nr 19, odbędzie się pierwsza licytacja 1/2 udziału nieruchomości stanowiącej działkę nr 103/10, o powierzchni 0,1688ha zabudowanej domem jednorodzinnym, parterowym - powierzchnia zabudowy 119,88m2, powierzchnia użytkowa 92,71m2 (3 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka z WC, 2 przedpokoje, kotłownia)
należącego do dłużniczki:
położenie: 88-111 Rojewo, Osiek Wielki 3H,
dla której Sąd Rejonowy V Wydział Ksiąg Wieczystych w Inowrocławiu prowadzi księgi wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X wraz z 1/26 udziału w nieruchomości KW XXXX/XXXXXXXX/X stanowiącej drogę wewnętrzną, obciążona służebnością przesyłu.
Suma łączna oszacowania wynosi 188.308,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 141.231,00 zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 18.830,80zł.

Rękojmię należy uiścić na konto komornika:
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Oddział 1 w Inowrocławiu
25 10201505 0000 0702 0070 1243 (tytułem "Wadium KW 72496/2 i KW 72497/9") albo gotówką w kasie kancelarii ul. Staszica 67, Inowrocław najpóźniej do dnia poprzedzającego przetarg.
Zgodnie z przepisem art.976§1kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.
W dniu 14-03-2024 można oglądać nieruchomość od godz. 10:00 do godz.10:30.

W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją można przeglądać w kancelarii komornika odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.