Wróć do listy

Modliszewice, świętokrzyskie

23 333 zł
23 333 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 23 333 zł
Miasto Modliszewice
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 500 zł
Numer oferty 338120X791877043
Termin wpłaty wadium 05-05-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Końskich Kamil Włodarczyk na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 06-05-2024 o godz. 10:30 w budynku Sądu Rejonowego w Końskich z siedzibą przy Iwo Odrowąża 5, 26-200 Końskie, odbędzie się druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: położonej przy Modliszewice, ul. Piotrkowska 12/2, 26-200 Końskie, dla której SĄD REJONOWY KOŃSKIE IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Modliszewice przy ulicy Piotrkowskiej, gmina Końskie, powiat konecki województwo świętokrzyskie składająca się z zabudowanej działki oznaczonej w ewidencji gruntów nr 5876/51, o powierzchni 0,0533 ha dla której Sąd Rejonowy w Końskich IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą Kw. Nr XXXX/XXXXXXXX/X. W dniu 15 czerwca 2023 roku Burmistrz Miasta i Gminy Końskie wydał zaświadczenie znak UKO.6727.276.2023.IK, w którym stwierdza, że dla terenu na którym położona jest działka oznaczona Nr 5876/51 w miejscowości Modliszewice, gmina Końskie brak jest miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Końskie uchwalonym uchwałą Nr XXI/189/2020 Rady Miejskiej w Końskich z dnia 30 czerwca 2020 roku ww działka znajduje się – na terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Stwierdza się, zgodnie z wyznaczonym obszarem zdegradowanym i obszarem rewitalizacji Miasta i Gminy Końskie uchwalonym uchwałą Nr XLVI/437/2022 Rady Miejskiej w Końskich z dnia 5 sierpnia 2022 roku, zmienionym uchwałą Nr LI/484/2022 Rady miejskiej w Końskich z dnia 28 grudnia 2022 roku, ww działka, nie znajduje się na wyznaczonym obszarze rewitalizacji. Przedmiotowa działka nie jest położona na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz nie jest objęta rejestrem zabytków ani wpisana do gminnej ewidencji zabytków.

Suma oszacowania wynosi 35 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 23 333,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 3 500,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Bank BGŻ BNP Paribas S.A. 83 1600 1462 1839 9017 4000 0001.

Historyczne ceny