Wróć do listy

Lisewo Malborskie, pomorskie

155 000 zł
2 719 zł/m2
Mieszkanie 57,00 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 155 000 zł
Powierzchnia 57,00 m2
Województwo pomorskie
Ulica Kolejowa 15
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 15 500 zł
Numer oferty 338013X791626449
Termin wpłaty wadium 05-04-2024 Co to znaczy?

Opis

lokal mieszkalny ul. Kolejowa 15/4 Lisewo Malborskie
Parametr
Pow. budynku / działki [m2] 0.00 / 9600.00
Cena 155000 PLN
Miejscowość Lisewo Malborskie, woj. pomorskie
Data publikacji 2024-02-26
Termin przetargu pisemnego 2024-04-11
Termin składania ofert 2024-04-08
Termin wpłaty wadium 2024-04-05

Historyczne ceny