Wróć do listy

Dąbrówka Wielka, łódzkie

1 230 378 zł
Działka 1.0036 ha 5 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 230 378 zł
Powierzchnia 1.0036 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 5
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 164 050 zł
Numer oferty 337111X789513965
Termin wpłaty wadium 13-05-2024 Co to znaczy?

Opis

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Zgierzu, na podstawie art. 110w § 3 ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (tj. Dz. U. 2023 poz. 2505 j.t.), podaje do publicznej wiadomości, że w postępowaniu egzekucyjnym prowadzonym wobec CAD-MECH Sp z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wałbrzyskiej 26 w dniu 14 maja 2024 r. o godz. 1100 w Urzędzie Skarbowym w Zgierzu (pokój nr 15) na ul. Popiełuszki 8, 95-100 Zgierz

odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej:

położonej: w Dąbrówce Wielkiej w województwie łódzkim, gmina Zgierz,

stanowiącej: nieruchomość gruntową – działki nr 225/13, 220/48, 220/51, 772/21 i 772/24 o powierzchni łącznej 1,0036 ha,

dla której Sąd Rejonowy w Zgierzu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania nieruchomości wynosi:

- 1 640 504,00 zł (słownie: jeden milion sześćset czterdzieści tysięcy pięćset cztery zł 00/100),

zaś cena wywołania jest równa ¾ sumy oszacowania nieruchomości i wynosi 1 230 378,00 zł

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć wadium w wysokości 10% ceny oszacowania, tj. 164 050,40 zł (słownie: sto sześćdziesiąt cztery tysiące pięćdziesiąt zł 40/100).

Wadium należy wpłacić do dnia 13.05.2024r. na konto Organu egzekucyjnego NBP O/Łódź nr: 70 1010 1371 0004 4613 9120 0000 z dopiskiem „wadium” oraz oznaczeniem nieruchomości, której wpłata dotyczy (dniem wniesienia wadium przelewem jest dzień uznania kwoty na rachunku bankowym organu egzekucyjnego).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.