Wróć do listy

Laski Wielkie-Małe, kujawsko-pomorskie

408 000 zł
4 154 zł/m2
Dom 98,22 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 408 000 zł
Powierzchnia 98,22 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica 9g
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 54 400 zł
Numer oferty 337047X789364077
Termin wpłaty wadium 28-03-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żninie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 1346/22 i inne w dniu 29-03-2024 o godz. 10:30 w budynku Sądu Rejonowego w Żninie z siedzibą przy pl. Wolności 17, 88-400 Żnin, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy Laski Wielkie-Małe , 88-410 Gąsawa, dla której Sąd Rejonowy w Żninie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. pl. Wolności 17, Żnin, 88-400 Żnin) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
licytacja nieruchomości położonej pod adresem: 88-410 Gąsawa, Laski Małe 9G, działka ewidencyjna nr 63/8, obręb 0009 Laski Wielkie - Małe, dla której Sąd Rejonowy w Żninie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X, stanowiącej własność Bc. Nieruchomość o powierzchni 0,1088 ha zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 98,22 m2 zajmowana przez dłużnika

Suma oszacowania wynosi 544 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 408 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 54 400,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją w sądzie mieszczącycm się pod adresem: ul. pl. Wolności 17, Żnin, 88-400 Żnin można przeglądać protokół opisu i oszacowania wyżej wymienionej nieruchomosći.

Historyczne ceny