Popielów, opolskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
I przetarg ustny nieograniczony
i informuję, że na sprzedaż została przeznaczona nieruchomość gruntowa niezabudowana działka
nr 293/204 km. 1 obręb Popielów stanowiąca własność Gminy Popielów.
Przetarg odbędzie się w dniu 21.03.2024 r. o godzinie 11.00 w siedzibie Urzędu Gminy
w Popielowie, przy ul. Opolskiej 13 w Sali narad Urzędu Gminy.
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona w operacie
ewidencji gruntów numerem 293/204 km. 1 obręb Popielów o powierzchni 0,1513 ha; użytek gr.
Ł IV 0,1513 ha, jednostka rejestrowa G.1313, nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą
nr XXXX/XXXXXXXX/X bez obciążeń z ograniczeniami, prowadzoną przez V Wydział Sądu
Rejowego w Brzegu.
Cena wywoławcza wynosi 79 400,00 zł netto (słownie: siedemdziesiąt dziewięć tysięcy czterysta
złotych 00/100), powiększona o 23% podatku VAT w kwocie 18 262,00 zł, co daje 97 662,00 zł
brutto (słownie: dziewięćdziesiąt siedem tysięcy sześćset sześćdziesiąt dwa złote 00/100).
Przetarg przeprowadzony zostanie o godzinie 11.00. Kwota wadium wynosi 15 000,00 zł.
Nabywca oprócz wylicytowanej ceny za działkę ponosi koszty przygotowania nieruchomości
do sprzedaży w kwocie 730,00 zł brutto.
1) Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu
(z oznaczeniem nr działki). Wadium należy wpłacić najpóźniej do dnia 15.03.2024 r. na konto
Urzędu Gminy Popielowie nr 90 8895 0006 2000 0005 1044 0006 Bank Spółdzielczy Dobrzeń
Wielki, oddział Popielów. Terminem wpłaty wadium jest datą zaksięgowania środków na koncie
Urzędu Gminy Popielowie.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie