Wróć do listy

Palestyna, Palestyna

121 683 zł
121 683 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 121 683 zł
Miasto Palestyna
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica Krecia 6
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 224 zł
Numer oferty 335731X786282005
Termin wpłaty wadium 08-04-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zgierzu Tomasz Modro na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie km 781/23 i inne w dniu 09-04-2024 o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Zgierzu z siedzibą przy Sokołowska 6, 95-100 Zgierz, sala VIII, odbędzie się pierwsza licytacja:

- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy Krecia 6,Palestyna, 95-002 Zgierz, dla której (adres: ul. Sokołowska 6, zgierz, 95-100 Zgierz) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 162 243,33 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 121 682,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 16 224,33 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 14:00 do godz. 16:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Zgierzu ul. Sokołowska6, 95-100 Zgierz.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BGŻ BNP Paribas S.A. 12160014621834305340000001.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.