Wróć do listy

Makowo, warmińsko-mazurskie

121 125 zł
Działka 0.16 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 121 125 zł
Miasto Makowo
Powierzchnia 0.16 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 24 200 zł
Numer oferty 335679X786160221
Termin wpłaty wadium 29-02-2024 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 121 125,48 zł

Powierzchnia: 0,1600 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2024-03-01

Data publikacji: 2024-02-15

Data zakończenia publikacji: 2024-03-02

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: OLS.WKUZ.GR.4240.19.2023.AgK.53

Oddział terenowy KOWR: OT Olsztyn

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): WARMIŃSKO-MAZURSKIE , iławski , Iława , Makowo


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.