Wróć do listy

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

168 805 zł
2 260 zł/m2
Mieszkanie 74,70 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 168 805 zł
Miasto Kołobrzeg
Powierzchnia 74,70 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Czarnieckiego 2e
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 335572X785909627
Termin wpłaty wadium 07-03-2024 Co to znaczy?

Opis

Syndyk upadłości w upadłości likwidacyjnej

Ogłasza przetarg na sprzedaż:

Udział ½ części lokalu mieszkalnego nr 10 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym 5 – kondygnacyjnym o powierzchni użytkowej 74,70 m2, do którego przynależy piwnica nr 10E o powierzchni 6,80m2położonego w Kołobrzegu przy ul. Czarnieckiego 2E, opisanego w księdze wieczystej KW – XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Kołobrzegu.

Syndyk informuje, iż istnieje możliwość nabycia pozostałego udziału we współwłasności na zasadach i cenie ustalonej z współwłaścicielem.

Cena wywoławcza sprzedaży ½ części udziału wynosi: 168 805,00 zł netto (70 % ceny oszacowania)

Szczegóły określone są w Regulaminie sprzedaży.

Składanie ofert:

Oferty nabycia, należy złożyć w zamkniętej nieprzezroczystej kopercie z adnotacją „Oferta przetargowa Andrzeja Jabłońskiego” na adres: Kancelaria Syndyka ul. Partyzantów 10/2, 10-521 Olsztyn, w terminie do 7 marca 2024r. do godz.12.00.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 8 marca 2024r. o godzinie 12.00 w Kancelarii Syndyka.