Wróć do listy

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

157 950 zł
2 526 zł/m2
Mieszkanie 62,54 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 157 950 zł
Miasto Kołobrzeg
Powierzchnia 62,54 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Budowlana 12
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 335569X785902601
Termin wpłaty wadium 16-02-2024 Co to znaczy?

Opis

Zgodnie z art. 49111aUstawy z dn. 28 lutego 2003 r. – Prawo upadłościowe (tj. Dz.U. 2020 poz. 1228, z późn. zm.) dokonano zawiadomienia o wyborze sposobu likwidacji składnika masy upadłości, na podstawie którego prowadzona jest sprzedaż zgodnie z poniższymi warunkami.

SPRZEDAŻ UDZIAŁU W NIERUCHOMOŚCI W TRYBIE Z WOLNERJ RĘKI

½ udziału w spółdzielczym prawie własności do lokalu mieszkalnego nr 10 (niewydzielonej części) , o łącznej powierzchni użytkowej 62,54 m2wraz z udziałem w częściach wspólnych nieruchomości, położonego w Kołobrzegu przy ul. Budowlanej 12, na działce nr 250/5, w obrębie 12 miasta Kołobrzeg, dla którego Sąd Rejonowy w Kołobrzegu VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Kołobrzegu prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X– o wartości dla sprzedaży wymuszonej 157 950,00 zł (sto pięćdziesiąt siedem tysięcy dziewięćset pięćdziesiąt złotych), która zarazem jest kwotą minimalną.
I TERMINY.

Oferty dotyczące nieruchomości oferenci winni składać do kancelarii syndyka na adres:
ul. Tarnopolska 1a/9, 78-100 Kołobrzeg lub przesyłać skan podpisanej oferty na skrzynkę e-mail , przy czym oryginał oferty powinien zostać dostarczony do kancelarii syndyka nie później niż w terminie 3 (trzech) dni roboczych od dnia przesłania oferty.