Wróć do listy

Łojewo, kujawsko-pomorskie

87 500 zł
795 zł/m2
Dom 110,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 87 500 zł
Miasto Łojewo
Powierzchnia 110,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 335544X785844051
Termin wpłaty wadium 06-03-2024 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości j, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XV Wydział Gospodarczy, sygn. akt BY1B/GU/665/2023 ) sprzeda z wolnej ręki 1/2 udziału w nieruchomości zabudowanej położonej w Łojewie, dla której Sąd Rejonowy w Inowrocławiu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą Kw nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Udział dotyczy własności nieruchomości zabudowanej domem mieszkalnym wraz z zabudową gospodarczą położoną w Łojewie nr 47 (88-100), województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 110m2. Pole powierzchni użytkowej zabudowy gospodarczej wraz z garażem to 55m2.
Pozostałe udziały w tej nieruchomości syndyk sprzedane w innym ogłoszeniu.

Pisemne oferty należy składać do dnia 6 marca 2024 r. na adres adres e-mail of***y@m*********.pl . Oferta winna zawierać propozycję ceny zakupu oraz dane kontaktowe oferenta (co najmniej adres e-mail oraz nr telefonu). Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi w dniu 7 marca 2024 r. o godz. 10.00 w Kancelarii syndyka. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu ofert są udostępniane do wglądu w Kancelarii syndyka (ul. Łubinowa 46-48/8, 87-100 Toruń) w godz. 9.00-16.00 lub pod numerem tel. 504.481 220. Istnieje możliwość przesłania ww. dokumentów drogą mailową. Zapytania proszę kierować na adres: se********t@m*********.pl. Syndyk masy upadłości zastrzega sobie prawo odstąpienia od sprzedaży lub unieważnienia procedury sprzedaży, w każdym czasie bez podania przyczyny.