Wróć do listy

Gołymin, mazowieckie

287 000 zł
2 474 zł/m2
Dom 116,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 287 000 zł
Miasto Gołymin
Powierzchnia 116,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Kwiatowa 17
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 29 000 zł
Numer oferty 334287X782900157
Termin wpłaty wadium 20-02-2024 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym, sygn. akt PL1P/GUp-s/4/2022 ogłasza konkurs na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności zabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1298,00 m2 (działka nr ew. 239/1) położonej w miejscowości Gołymin - Ośrodek przy ulicy Kwiatowej 17, dla której Sąd Rejonowy w Ciechanowie, VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Cena wywoławcza sprzedaży nieruchomości wynosi 287.000,00 zł (dwieście osiemdziesiąt siedem tysięcy złotych).

Opisana w księdze wieczystej obciążająca nieruchomość służebność osobista ustanowiona na rzecz Ewy Alfredy Kwiatkowskiej wygasła z uwagi na śmierć uprawnionej.

Zainteresowani winni dokonać wpłaty wadium w wysokości 29.000,00 zł (dwadzieścia dziewięć tysięcy złotych) na rachunek masy upadłości o numerze 57 1940 1076 3150 9332 0000 0000 prowadzony przez Credit Agricole Bank Polska S.A. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 lutego 2024 r. oraz złożyć w tym terminie ofertę osobiście w Biurze Syndyka w Płocku, Plac Dąbrowskiego 7 lub przesłać je listami poleconymi na adres Kancelarii Syndyka ul. Lipowa 14, 09-408 Płock (decyduje data wpływu oferty).