Świątniki, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Świątniki, 62-586 Rzgów, dla której Sąd Rejonowy w Koninie Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Chopina 28, Konin, 62-510 Konin) prowadzi księgę wieczystą o numerze 00004257/8.
Opis nieruchomości:
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koninie Magdalena Królikowska-Wydrzyńska stosownie do art. 953 k.p.c. podaje do publicznej wiadomości, że dnia 22 marca 2024 r. o godzinie 10:40 w budynku Sądu Rejonowego w Koninie przy ulicy Fryderyka Chopina 28, w sali nr 2.44, odbędzie się I termin licytacyjny nieruchomości gruntowej, położonej w miejscowości: Świątniki, gm. Rzgów, stanowiącej własność dłużnika: Waldemara Janickiego, dla której Sąd Rejonowy w Koninie Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr: XXXX/XXXXXXXX/X, oznaczonej numerem ewidencyjnym 14 o powierzchni 0,9700 ha. Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 14 stanowi teren niezabudowany - łąkę. Działka o kształcie regularnym oraz płaskim ukształtowaniu terenu. Działka posiada prawidłowy dostęp do drogi publicznej, dojazd do działki drogą o nawierzchni gruntowej. Nieruchomość położona jest na terenie dla którego nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. W studium działka przeznaczona pod teren łąk. Suma oszacowania ww. nieruchomości wynosi: 25 400,00 zł. Cena wywołania przedmiotowej nieruchomości stanowi trzy czwarte sumy oszacowania przedmiotowej nieruchomości i wynosi: 19 050,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania wyżej opisanej nieruchomości stanowiącej przedmiot licytacji, tj. kwotę: 2 540,00 zł plus 1,80 zł tytułem opłaty związanej z kosztami przelewu bankowego, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg to jest dnia 21 marca 2024 r.
Suma oszacowania wynosi 25 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 19 050,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 2 540,00 zł.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 18:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Koninie ul. Fryderyka Chopina 28, 62-510 Konin.
Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.
Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP o / Konin 98 1020 2212 0000 5102 0326 7895.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie