Wróć do listy

Palikówka, podkarpackie

1 425 109 zł
Działka 0.9269 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 425 109 zł
Miasto Palikówka
Powierzchnia 0.9269 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 150 000 zł
Numer oferty 332982X779843847
Termin wpłaty wadium 04-04-2024 Co to znaczy?

Opis

chomości
Wójt Gminy Krasne Ogłasza
pierwsze przetargi ustne nieograniczone
na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Krasne położonych w miejscowości Palikówka, gm. Krasne powiat rzeszowski, województwo podkarpackie


numer działki 489/10

RZ1Z001062623

Wadium na nieruchomości wymienione w ogłoszeniu należy wpłacić w pieniądzu, na konto 81 9176 1048 2001 0001 1400 0003
Express Bank Spółdzielczy Oddział Krasne, 36-007 Krasne 121 do dnia 04.04.2024 r. Za termin wniesienia wadium uważa się termin wpływu wymaganej kwoty na ww. rachunek tj. do dnia 04.04.2024 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.