Wróć do listy

Korabiewice, mazowieckie

235 750 zł
Działka 3.89 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 235 750 zł
Miasto Korabiewice
Powierzchnia 3.89 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 47 150 zł
Numer oferty 332333X778323889
Termin wpłaty wadium 20-03-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żyrardowie Mariusz Bieżuński (tel. 46 854-20-33, e-mail: [email protected]) na podstawie art. 1013(6)ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego (dalej zwanej jako k.p.c.)w związku z art. 867 § 1 oraz art. 879(1) k.p.c., w toku uproszczonej egzekucji z nieruchomości, podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 21 marca 2024 r. o godzinie 12:00 na portalu https://elicytacje.komornik.pl/ rozpocznie się
druga licytacja
niezabudowanej nieruchomości gruntowej, dla której Sąd Rejonowy w Żyrardowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X. Wyżej wymieniona nieruchomość stanowi działkę ewidencyjną nr 141/1 o powierzchni 3,89 ha, jest położona w miejscowosci Korabiewice, gmina Puszcza Mariańska, powiat żyrardowski. Nieruchomość jest położona na pozostałych obszarach rolnych (61%), obszarach lasów (18%), obszarach rolnych połózonych w kompleksach żyznych gleb (11%) oraz na obszarach rozwoju zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (10%).
Przetarg odbywa się w drodze elektronicznej i zakończy się w dniu 28 marca 2024 r. o godzinie 12:00.
Suma oszacowania ww. nieruchomości wynosi 471 500,00 zł. Cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi 235 750,00 zł.
Warunkiem udziału w przetargu jest złożenie rękojmi oraz posiadanie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym.
Przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu rękojmię w wysokości jednej dziesiątej części sumy oszacowania, to jest 47 150,00 zł. Rękojmię można uiścić wyłącznie na konto komornika nr 37 10501924 1000 0090 6542 7982.
Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny