Wróć do listy

Bąblin, wielkopolskie

211 725 zł
211 725 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 211 725 zł
Miasto Bąblin
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 25a
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 28 230 zł
Numer oferty 331127X775499437
Termin wpłaty wadium 27-02-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Obornikach Tomasz Chojnacki na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28-02-2024 o godz. 09:20 w budynku Sądu Rejonowego w Obornikach z siedzibą przy Piłsudskiego 47, 64-600 Oborniki, pokój 3, odbędzie się pierwsza licytacja:

- ułamkowej części nieruchomości należącej do dłużnika: , położonej przy 25a,Bąblin, 64-607 Kiszewo, dla której Sąd Rejonowy w Obornikach IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana, składa się z działki nr 96/8 o powierzchni 4990 m2 . Posiada kształt regularny, prostokątny oraz płaskie ukształtowanie terenu. Dostęp na część zabudowaną działki o pow. około 1500 m2 został w całości ogrodzony siatką handlową na słupkach stalowych. Dostęp na teren nieruchomości od frontu odbywa się poprzez bramę dwuskrzydłową oraz furtkę wykonane w konstrukcji stalowej z drewnianymi sztachetami. Z części zabudowanej działki możliwe jest wyjście na pozostały teren działki w części tylnej poprzez drewnianą furtkę. Ogrodzony teren nieruchomości porośnięty jest pielęgnowaną trawą i pojedynczymi drzewami i krzewami ozdobnymi. Dojście do budynku oraz podjazd dla samochodów został utwardzony kostką granitową. Pozostały teren nie jest zagospodarowany i porośnięty jest w przeważającej części drzewami o zróżniczkowanym wieku pochodzącymi z samosiewu. Uzbrojenie stanowią następujące sieci : • energii elektrycznej, • wodociągowej, studnia głębinowa, • zbiornik bezodpływowy.Wzdłuż zachodniej granicy działki mieści się budynek garażowo – gospodarczy o pow. 58,96 m2 . Jest to obiekt, którego posadzka stanowi płyty betonowe, ściany wykonane są w przeważającej części z prefabrykowanych elementów betonowych, a w części frontowej z bloczków betonowych oraz z płyt pilśniowych osadzonych na konstrukcji stalowej. Budynek został ocieplony i otynkowany. Dach na stalowych teownikach pokryty płytą trapezową. Dostęp do budynku odbywa się poprzez dwie stalowe bramy uchylne. Stan techniczny budynku dobry. Suma oszacowania 1/2 niewydzielonej części nieruchomości wynosi 282 300,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 211 725,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu 1/2 niewydzielonej części nieruchomości powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 28 230,00zł. Licytant przystępujący do przetargu obu 1/2 niewydzielonej części nieruchomości powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 56 460,00 zł.

Suma oszacowania wynosi 282 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 211 725,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 28 230,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.