Wróć do listy

Mały Łęck, warmińsko-mazurskie

25 467 zł
793 zł/m2
Mieszkanie 32,10 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 25 467 zł
Miasto Mały Łęck
Powierzchnia 32,10 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica 24
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 820 zł
Numer oferty 331106X775450255
Termin wpłaty wadium 20-02-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Działdowie Radosław Zaborowski na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 871/21 w dniu 21-02-2024 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Działdowie z siedzibą przy Władysława Jagiełły 31, 13-200 Działdowo, sala 4, odbędzie się druga licytacja:

- lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest położonego przy Mały Łęck 24/1, 13-206 Płośnica, dla którego Sąd Rejonowy w Działdowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Jagiełły 31, Działdowo, 13-200 Działdowo) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Licytacja dotyczy nieruchomości lokalowej mieszkalnej oznaczonej nr 1 w budynku oznaczonym nr 24 o powierzchni 32,10 m.kw. wraz z prawami z nim związanymi, tj. udział w nieruchomości wspólnej w gruncie oraz częściach budynku i urządzeniach, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali w wysokości 1/4; pomieszczeniem przynależnym w postaci pomieszczenia gospodarczego w budynku gospodarczym; prawo do wyłącznego korzystania z części gruntu, na którym znajduje się wyceniany lokal - ogródek przydomowy (przedmiotowe prawo wynika z użytkowania nieruchomości i ustanowionych uprawnień na dzień wyodrębnienia własności lokali).

Suma oszacowania wynosi 38 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 25 466,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 3 820,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Działdowie ul. Władysława Jagiełły31, 13-200 Działdowo.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BGŻ Centrala - Departament Operacji Krajowych 26 2030 0045 1110 0000 0196 8640.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny