Jeziory Wysokie, lubuskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
pierwszy przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Brody.
I. Przedmiotem przetargu jest zabudowana działka gruntu, oznaczona numerem ewidencyjnym 707/1
o powierzchni 0,0448 ha, położona w obrębie JEZIORY WYSOKIE gmina Brody, przeznaczona do sprzedaży
w trybie przetargu ustnego nieograniczonego.
II. Dla ww. nieruchomości w Sądzie Rejonowym w Żarach V Wydział Ksiąg Wieczystych urządzona jest księga
wieczysta Nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 50.000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100).
Sprzedaż zwolniona jest z podatku VAT na podstawie art. 43 ust.1 pkt 10 ustawy z dnia 11.03.2004 r. o podatku od
towarów i usług – (Dz.U. z 2023 r. poz. 1570 z późn. zm.).
VII. Przetarg odbędzie się w dniu 1 marca 2024 r. (piątek) o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego Brody -
sala USC (pokój nr 2).
VIII. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1) Wpłacenie przez uczestnika przetargu w pieniądzu wadium w wysokości: 5.000,00 zł (słownie: pięć
tysięcy złotych 00/100) na konto Santander Bank Polska o/Lubsko Nr 22 1090 1564 0000 0000 5600
1658 w terminie do dnia 26 lutego 2024 r
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie