Myślibórz, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza
DRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż nieruchomości, położonej w obrębie 0002 w Myśliborzu w rozwidleniu ulic Cienistej i Weterynaryjnej, oznaczonej numerami ewidencyjnymi działek 415/2, 415/6, 415/7 i 415/11, o łącznej powierzchni 0,3834 ha, dla której Sąd Rejonowy w Myśliborzu prowadzi księgę wieczystą KW Nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Nieruchomość składa się z:
—
—
-
-
działki zabudowanej numer 415/2 o powierzchni 0,0542 ha sklasyfikowanej jako Ba zabudowanej obiektem byłej mleczarni tj. wiatą magazynu opakowań o powierzchni 160,25 m2,
działki zabudowanej numer 415/6 o powierzchni 0,0249 ha sklasyfikowanej jako Ba zabudowanej obiektem byłej mleczarni tj. dwa budynki gospodarcze w zabudowie szeregowej w złym stanie technicznym,
działki niezabudowanej numer 415/7 o powierzchni 0,0562 ha sklasyfikowanej jako Ba, działki niezabudowanej numer 415/11 o powierzchni 0,2481 ha sklasyfikowanej jako Bp. Na działce znajduje się obiekt tzw. lodowni.
Wadium w wysokości 157.800,00 zł należy wnieść na konto Urzędu Miejskiego w Myśliborzu, ul. Rynek im Jana Pawła II 1 numer 34 8355 0009 0070 0708 2000 0003 najpóźniej do dnia 20 marca 2024 r. Wadium wpłacone przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zalicza się na poczet ceny nabycia nieruchomości.
Przetarg odbędzie się w dniu 26 marca 2024 roku o godzinie 1000 w Urzędzie Miejskim w Myśliborzu przy ulicy Rynek im. Jana Pawła II 1 (sala konferencyjna lub pokój nr 224)
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie