Płużnica, kujawsko-pomorskie
Szczegóły
Opis
Powierzchnia: 0,1870 ha
Typ nieruchomości: nierolna
Data przetargu: 2024-02-08
Data publikacji: 2024-01-25
Data zakończenia publikacji: 2024-02-08
Rodzaj przetargu: nieograniczony
Numer oferty: BYD.WKUZ.ŁY.4240.74.2024.ARO.1
Oddział terenowy KOWR: OT Bydgoszcz
Typ rozdysponowania: Sprzedaż
Ogłoszenie: Tak
Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): KUJAWSKO-POMORSKIE , wąbrzeski , Płużnica , Płużnica
Ogłoszenie niezabudowanej nieruchomości nierolnej przeznaczonej do sprzedaży działka nr 124/3 i 124/12 o łącznej powierzchni 0,1870 ha. Przetarg odbędzie się dnia 8 Lutego 2024 roku od godz. 10.30 do godz. 11.00 w Sekcji Zamiejscowej KOWR w Łysomicach. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie