Wróć do listy

Ziemiany, warmińsko-mazurskie

319 408 zł
319 408 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 319 408 zł
Miasto Ziemiany
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 42 588 zł
Numer oferty 330214X773361191
Termin wpłaty wadium 09-04-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mławie Cezary Fydrych na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 10-04-2024r. o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Mławie mającego siedzibę przy ul. Reymonta 3 w sali nr 2B odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika G i stanowiącej:

działka gruntu rolnego nr 321 o pow. 3,6359ha (RIVb - 0,2412ha, RV - 1,7441ha, RVI - 0,9983ha, PsIV - 0,4697ha, Br-RVI - 0,1826ha) zabudowana:
- budynkiem mieszkalnym wolnostojącym parterowym, częściowo podpiwniczonym o pow. zabudowy 106m2, (ustanowiona dożywotnia i niedpłatna służebność osobista mieszkania)
- trzema murowanymi budynkami inwentarskimi - oborami (o pow. zabudowy 78m2, 80m2, 78m2),
- murowanym budynkiem stodoły o pow. zabudowy 148m2,
- murowanym garażem i wiatą na sprzęt rolniczy o pow. zabudowy 93m2,
- drewnianym garażem o pow. zabudowy 47m2

suma oszacowania wynosi 425 877,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 319 407,75zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania,
to jest 42 587,70zł.

Historyczne ceny