Wróć do listy

Ostrzeszów, wielkopolskie

109 650 zł
2 667 zł/m2
Mieszkanie 41,11 m2 2 pokoje 3 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-50%
Zakończona
-50%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 109 650 zł
Miasto Ostrzeszów
Powierzchnia 41,11 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Os. Zamkowe 24D
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 14 620 zł
Numer oferty 32933X77129089
Termin wpłaty wadium 24-06-2019 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Ostrzeszowie

Marek Stolarczyk

Kancelaria Komornicza, Przemysłowa 9, Ostrzeszów, 63-500 Ostrzeszów

tel. 627322830 / fax. 627322839

Sygnatura: Km 837/18

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrzeszowie Marek Stolarczyk na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 25-06-2019 o godz. 10:30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie z siedzibą przy Zamkowa 9a, 63-500 Ostrzeszów, pokój 207, odbędzie się pierwsza licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: , położonego przy Os.Zamkowe 24D/5, 63-500 Ostrzeszów, dla którego Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X, wpisanego do rejestru lokali własnościowych: Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa pod numerem 2274 (adres spółdzielni: Os. Zamkowe 15, 63-500 Ostrzeszów).
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze bloku.Składa się z dwóch pokoi,korytarza,łazienki z wc,kuchni i przedpokoju.Łączna pow.użytkowa lokalu 38,25 m2 oraz piwnicy o pow.2,86 m2.Lokal posiada balkon.Stan techniczny lokalu średni,standard wykończenia typowy.Zameldowane są dwie osoby

Suma oszacowania wynosi 146 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 109 650,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 14 620,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP 45102022410000220200129940. najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 11:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.