Wróć do listy

Wadowice, małopolskie

12 450 zł
Działka 0.7448 ha 7 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 12 450 zł
Miasto Wadowice
Powierzchnia 0.7448 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 7
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 660 zł
Numer oferty 328478X769295479
Termin wpłaty wadium 05-02-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wadowicach Dominika Porada-Frączek Kancelaria Komornicza nr VI w Kalwarii Zebrzydowskiej podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 1400/22 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 w zw. z art. 8791 i nast. ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), pierwsza licytacja w trybie elektronicznym niżej wymienionych nieruchomości:



- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy brak, 34-100 Wadowice, dla której Sąd Rejonowy w Wadowicach (adres: ul. , Wadowice, 34-100 Wadowice) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, zlokalizowana na działkach 1091, 1092/2, 1101/2, 1102/4, 1087/1, 1087/2, 1087/3, o łącznej powierzchni 0,7448 ha. Nieruchomość jest niezabudowana, nieogrodzona oraz nieuzbrojona, porośnięta trawą i pojedynczymi drzewami, nie posiada bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość znajduje się na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej oraz na terenach zieleni nieurządzonej.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 12:00 do godz. 12:00.


Suma oszacowania wynosi 16 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 12 450,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 1 660,00 zł.


Przetarg rozpocznie się w dniu: 08.02.2024 o godzinie: 11.00 a zakończy się w dniu 15.02.2024 o godzinie: 11.00.




Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Przystąpienie do przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl oraz zgłoszenia na dwa dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli licytant licytuje we własnym imieniu lub na 5 dni przed terminem przetargu, jeżeli licytant bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, jak również wpłacenia rękojmi najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli jest obowiązek złożenia rękojmi. Licytant, który licytuje we własnym imieniu i nie ma obowiązku złożenia rękojmi, może przystąpić do przetargu aż do momentu jego zakończenia. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.