Wróć do listy

Zebrzydowice Dolne, śląskie

180 000 zł
2 729 zł/m2
Mieszkanie 65,97 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 180 000 zł
Powierzchnia 65,97 m2
Województwo śląskie
Ulica Kochanowskiego 54
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 36 000 zł
Numer oferty 328385X769077673
Termin wpłaty wadium 14-02-2024 Co to znaczy?

Opis

Starosta Cieszyński
wykonujący zadania z zakresu administracji rządowej ogłasza drugie przetargi pisemne nieograniczone
na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowych stanowiących własność Skarbu Państwa

Zebrzydowice Dolne, ul. Kochanowskiego 54,

d) lokal mieszkalny nr 8 o pow. użytk. 65,97 m2, pow. przynależna (piwnica): 7,25 m2, o łącznej pow. 73,22 m2, objęty KW XXXX/XXXXXXXX/X wraz z udziałem wynoszącym 1091/10000 w częściach wspólnych budynku oraz prawie własności gruntu.

Wadium należy wpłacić na rachunek Starostwa Powiatowego w Cieszynie:
Velo Bank S.A.
53 1560 0013 2015 1834 3000 0008
(za dzień wpłaty wadium uważać się będzie dzień wpływu należności na podany rachunek).

Historyczne ceny