Konopnica, lubelskie
Szczegóły
Opis
REPREZENTUJĄCY SKARB PAŃSTWA
Z SIEDZIBĄ W LUBLINIE PRZY UL. SPOKOJNEJ 9
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie ewidencyjnym Konopnica jednostka ewidencyjna Konopnica, stanowiącej działkę nr 335/14 o pow. 0,0729 ha
I. Przedmiot przetargu (opis nieruchomości):
Nieruchomość będąca własnością Skarbu Państwa, położona w obrębie ewidencyjnym Konopnica jednostka ewidencyjna Konopnica, stanowiąca działkę nr 335/14 o pow. 0,0729 ha, dla której Sąd Rejonowy Lublin- Zachód w Lublinie prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Działka nr 335/14 ma kształt nieregularny, teren płaski, położona jest na peryferiach miejscowości Konopnica, wśród działek głównie niezbudowanych i pojedynczej zabudowy jednorodzinnej. Posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej. Działka jest nieuzbrojona. W zasięgu energia elektryczna - przy działce, wodociąg - po drugiej stronie drogi, gazociąg - w odległości około 80 m.
Działka jest niezabudowana, nieużytkowana.
Nieruchomości jest wolna od obciążeń i nie jest przedmiotem żadnych zobowiązań.
II. 1. Wartość szacunkowa nieruchomości: 118 900,00 (netto).
III.
2. Cena wywoławcza nieruchomości: 73 123,50 zł.
3. Starosta Lubelski ustala wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej tj. w wysokości 3656,17 zł.
4. Przetarg odbędzie się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lublinie w dniu 14.02.2024 r. o godz.
9.00 w sali konferencyjnej na parterze.
Funkcja nieruchomości w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Konopnica : Działka nr 335/14 znajduje się w obszarze, który nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Konopnica przedmiotowa działka znajduje się w obszarze o projektowanym przeznaczeniu: teren zabudowy jednorodzinnej z usługami.
IV. Termin wniesienia ceny sprzedaży: przed zawarciem aktu notarialnego.
V. Terminy przeprowadzenia poprzednich przetargów: I przetarg -07.11.2023 r.
VI. Wadium należy wnieść przelewem na rachunek Starostwa Powiatowego w Lublinie: Bank Millennium S.A. Nr 02 1160 2202 0000 0002 8307 2085 na którym musi znaleźć się najpóźniej w dniu 09.02.2024 r. Wadium zwraca się niezwłocznie po odwołaniu lub zamknięciu przetargu, jednak nie później niż przed upływem 3 dni od odwołania lub zamknięcia przetargu na konto wskazane przez uczestnika przetargu. Wadium wniesione w pieniądzu przez uczestnika przetargu, który przetarg wygrał, zalicza się na poczet nabycia nieruchomości.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie