Wróć do listy

Brzezinka, małopolskie

48 341 zł
483 zł/m2
Dom 100,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 48 341 zł
Miasto Brzezinka
Powierzchnia 100,00 m2
Województwo małopolskie
Ulica Ofiar Faszyzmu 1a
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 5 000 zł
Numer oferty 327314X766569391
Termin wpłaty wadium 31-01-2024 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej sprzeda w drodze pisemnego konkursu ofert udział 1/3 w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę o numerze ewidencyjnym 320 zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o numerze porządkowym 1A będącym w zabudowie bliźniaczej położonej w Brzezince przy ul. Ofiar Faszyzmu, gmina Oświęcim, powiat oświęcimski, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X

Syndyk dysponuje pozwoleniem na sprzedaż nieruchomości za cenę nie niższą niż 48.341,00 zł.

Warunkiem przystąpienia do konkursu ofert jest złożenie pisemnej bezwarunkowej oferty na nabycie nieruchomości oraz wpłacenie wadium w wysokości 5 000,00 zł (pięć tysięcy złotych 00/100) wyłącznie rachunek bankowy prowadzony dla masy upadłości sygn. akt VIII GUp 606/19/S:

PKO BP: nr 46 888468531888468531.

Oferty należy składać najpóźniej do dnia 31 stycznia 2024 r. wyłącznie za pośrednictwem poczty listem poleconym przesłanym na adres: Biuro Syndyka Piotra Łuczaka, ul. Moniuszki 2a/2, 31-513 Kraków.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 9 lutego 2024 r. godz. 13.00 w Kancelarii Syndyka Piotra Łuczaka, ul. Moniuszki 2a/2, 31 – 513 Kraków.