Wróć do listy

Sawin, lubelskie

12 553 zł
217 zł/m2
Mieszkanie 57,80 m2 3 pokoje 4 piętro Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 12 553 zł
Miasto Sawin
Powierzchnia 57,80 m2
Województwo lubelskie
Ulica 1a
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 883 zł
Numer oferty 327276X766480395
Termin wpłaty wadium 21-02-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chełmie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 578/22 w dniu 22-02-2024 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Chełmie z siedzibą przy Al. I Armii Wojska Polskiego 16 16, 22-100 , sala 3, odbędzie się druga licytacja:

- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy 1A/14, 22-107 Sawin, dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Al. Żołnierzy IAWP 16, Chełm, 22-100 Chełm) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
udziału wynoszącego 3/32 części nieruchomości - lokalu mieszkalnego położonego: 22-107 Sawin, Sawin 1A/14, dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X stanowiący własność dłużnika . Nieruchomość położona jest pod adresem ul. Nowoprojektowana 1A, gmina Sawin, pow. chełmski, woj. lubelskie.

Suma oszacowania wynosi 18 830,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 12 553,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 1 883,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Chełmie ul. Al. I Armii Wojska Polskiego 1616, 22-100 Chełm.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO Oddział 1 w Lublinie 54 1020 3147 0000 8402 0074 7725.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.