Tarnowo Podgórne, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji – dalej zwana upea –
(tekst jedn. Dz.U. z 2023 r. poz. 2505 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu:
06 lutego 2024 r. o godz. 11:00, w siedzibie Urzędu Skarbowego Poznań – Jeżyce przy
ul. Strzeleckiej 2/6 w Poznaniu
odbędzie się I (pierwsza) publiczna licytacja nieruchomości gruntowej, niezabudowanej
położonej w Tarnowie Podgórnym (powiat poznański) w ciągu ulicy Wrzosowej – bez numeru
(działka numer 1658) o powierzchni 0,0740 ha. Dla analizowanej nieruchomości prowadzona
jest w Sądzie Rejonowym Poznań – Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych
księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Suma oszacowania nieruchomości wynosi:
• 223.000,00 zł (słownie: dwieście dwadzieścia trzy tysiące złotych
00/100 gr).
Cena wywoławcza wynosi 75% (siedemdziesiąt pięć procent) wartości nieruchomości
to jest 167.250,00 zł (słownie: sto sześćdziesiąt siedem tysięcy dwieście pięćdziesiąt złotych
00/100 gr).
Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem od towarów i usług.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć wadium w wysokości 1/10 wartości
oszacowania nieruchomości to jest 22.300,00 zł (słownie: dwadzieścia dwa tysiące trzysta
złotych 00/100 gr).
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie