Wróć do listy

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

167 250 zł
Działka 0.074 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 167 250 zł
Powierzchnia 0.074 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 22 300 zł
Numer oferty 326836X765449915
Termin wpłaty wadium 05-02-2024 Co to znaczy?

Opis

Naczelnik Urzędu Skarbowego Poznań - Jeżyce działając na podstawie art. 110w § 3 ustawy z
dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji – dalej zwana upea –
(tekst jedn. Dz.U. z 2023 r. poz. 2505 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu:
06 lutego 2024 r. o godz. 11:00, w siedzibie Urzędu Skarbowego Poznań – Jeżyce przy
ul. Strzeleckiej 2/6 w Poznaniu
odbędzie się I (pierwsza) publiczna licytacja nieruchomości gruntowej, niezabudowanej
położonej w Tarnowie Podgórnym (powiat poznański) w ciągu ulicy Wrzosowej – bez numeru
(działka numer 1658) o powierzchni 0,0740 ha. Dla analizowanej nieruchomości prowadzona
jest w Sądzie Rejonowym Poznań – Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych
księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania nieruchomości wynosi:
• 223.000,00 zł (słownie: dwieście dwadzieścia trzy tysiące złotych
00/100 gr).
Cena wywoławcza wynosi 75% (siedemdziesiąt pięć procent) wartości nieruchomości
to jest 167.250,00 zł (słownie: sto sześćdziesiąt siedem tysięcy dwieście pięćdziesiąt złotych
00/100 gr).
Sprzedaż nie jest opodatkowana podatkiem od towarów i usług.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć wadium w wysokości 1/10 wartości
oszacowania nieruchomości to jest 22.300,00 zł (słownie: dwadzieścia dwa tysiące trzysta
złotych 00/100 gr).

Historyczne ceny