Wróć do listy

Lipnica Górna, małopolskie

483 750 zł
2 749 zł/m2
Dom 176,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 483 750 zł
Powierzchnia 176,00 m2
Województwo małopolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 326544X764766051
Termin wpłaty wadium 22-01-2024 Co to znaczy?

Opis

Należy skontaktować się z prowadzącym sprzedaż w kwestii dokładnych terminów złożenia oferty i wpłaty wadium.

W związku z wyceną udziału 1/2 nieruchomości oznaczonej kw XXXX/XXXXXXXX/X

syndyk masy upadłości zaprasza do składania listów intencyjnych z podaniem proponowanej ceny zakupu udziału 1/2 w ww. nieruchomości oraz warunków nabycia ww. udziału w nieruchomości - tj. terminu, zapłaty ceny itp. W sprawie sporządzony został operat szacunkowy. Operat zostanie przesłany osobom zainteresowanym.

Termin do składania listów intencyjnych: 22 stycznia 2023 r na adres kancelarii syndyka przesyłką poleconą: ul. Legionów 30, 33-100 Tarnów