Wróć do listy

Łupstych, warmińsko-mazurskie

346 491 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 346 491 zł
Miasto Łupstych
Powierzchnia 0 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 46 199 zł
Numer oferty 326265X764112633
Termin wpłaty wadium 01-02-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Olsztynie Michał Napiórkowski podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 553/23 w dniu 02-02-2024 o godz. 11:00 w kancelarii komornika mieszczącej się pod adresem: 10-504 Olsztyn, ul. Kościuszki 54/3, rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), pierwsza licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy , 11-041 Łupstych, dla której Sąd Rejonowy w Olsztynie VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Dąbrowszczaków 44, Olsztyn, 10-543 Olsztyn) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 14:00.

Suma oszacowania wynosi 461 988,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 346 491,00 zł. Sprzedaż towaru podlega opodatkowaniu podatkiem VAT w wysokości 23%. Wyżej zaprezentowana kwota stanowi kwotę brutto. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 46 198,80 zł.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Zgodnie z art. 8671 § 1 kpc przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Warunkiem udziału w licytacji jest złożenie rękojmi.
Rękojmię można wpłacić gotówką w kancelarii komornika lub na rachunek bankowy komornika: BNP Paribas 37203000451110000004219230.
Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przybicia na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie przedmiotów od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.