Wróć do listy

Głogowo, kujawsko-pomorskie

770 000 zł
1 555 zł/m2
Obiekt 495,30 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 770 000 zł
Miasto Głogowo
Powierzchnia 495,30 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 77 000 zł
Numer oferty 32560X76255523
Termin wpłaty wadium 29-05-2019 Co to znaczy?

Opis

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "GLOTOR" Sp. z o. o.
Głogowo, ul. Warszawska 12, 87-123 Dobrzejewice
ogłasza
przetarg ustny nieograniczony
1. Na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego części nieruchomości gruntowej, stanowiącej działkę o nr. 76/8, o powierzchni 0,9414 ha, położonej w miejscowości Głogowo, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, wraz z prawem własności budynku hali maszyn o powierzchni użytkowej 495,3 m2 i dwóch jednakowych garaży szeregowych o powierzchni użytkowej po 144,0 m2 każdy. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Istnieje również możliwość ustanowienia służebności drogi wewnętrznej.
Cena wywoławcza 770 000 złotych brutto
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest dokonanie wpłaty wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej netto do dnia 28.05.2019 r. na rachunek bankowy
w BS Grębocin nr 88 9491 0003 0010 0015 0486 0001
Przetarg odbędzie się w dniu 29 maja 2019 r. o godz. 12.00 w siedzibie spółki.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest dokonanie wpłaty wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej netto do dnia 28.05.2019 r. w BS Grębocin nr 88 9491 0003 0010 0015 0486 0001.
Przetarg odbędzie się w dniu 29 maja 2019 r. o godz. 13.00 w siedzibie spółki.
Wszelkie informacje dotyczące przedmiotu przetargu można uzyskać pod nr. tel. 693 75 88 39.
Spółka zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.