Wróć do listy

Gliwice, śląskie

237 100 zł
4 389 zł/m2
Mieszkanie 54,02 m2 2 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-46%
Zakończona
-46%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 237 100 zł
Miasto Gliwice
Powierzchnia 54,02 m2
Województwo śląskie
Ulica Kolberga 14
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 11 900 zł
Numer oferty 325069X761311601
Termin wpłaty wadium 16-01-2024 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Gliwice
ogłasza
22 stycznia 2024 r. w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej przy pl. Inwalidów Wojennych 3
(II piętro, pokój nr 4)* odbędą się przetargi na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:

godz. 11.00 rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 4 usytuowanego w budynku przy ul. KOLBERGA 14

FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
POWIERZCHNIA LOKALU: 54,02 m²
POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – piwnica: 8,83 m2
SKŁAD LOKALU: 2 pokoje, kuchnia, spiżarka, łazienka i przedpokój
KONDYGNACJA: I piętro
STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH NIERUCHOMOŚCI: 16/100
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: działka nr 165 o powierzchni 442 m², obręb Zatorze, KW XXXX/XXXXXXXX/X
OBCIĄŻENIA: nieruchomość jest wolna od obciążeń
W NIERUCHOMOŚCI FUNKCJONUJE WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA
Termin udostępnienia lokalu został wyznaczony na 11 stycznia 2024 r.
W celu ustalenia dokładnej godziny z minutami – prosimy kontaktować się do 9 stycznia 2024 r. z ROM 4, ul. Dziewanny 2, telefon: 32/444-29-16.
CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI: 237 100,00 zł
Wadium: 11 900,00 zł
Minimalne postąpienie: 2380,00 zł

WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO PRZETARGU JEST:

Wniesienie do 16 stycznia 2024 r. wadium na konto ZGM w MILLENNIUM BANK, 70 1160 2202 0000 0005 0719 0331 (decyduje data wpływu wadium na konto ZGM). Tytuł wpłaty: ,,Przetarg – adres licytowanego lokalu, imię, nazwisko oraz PESEL osoby lub nazwa oraz NIP firmy, na rzecz której nieruchomość będzie nabywana”.

Historyczne ceny