Wróć do listy

Smolany Żardawy, warmińsko-mazurskie

32 600 zł
Działka 1.73 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 32 600 zł
Powierzchnia 1.73 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 4 899 zł
Numer oferty 324771X760613685
Termin wpłaty wadium 10-01-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nidzicy na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 1586/20 w dniu 11-01-2024 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Nidzicy z siedzibą przy Kościuszki 15, 13-100 Nidzica, sala 12, odbędzie się druga licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy 1,Smolany Żardawy, 13-111 Janowiec Kościelny, dla której Sąd Rejonowy w Nidzicy IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Kościuszki 15 , Nidzica, 13-100 Nidzica) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w 13-111 Janowiec Kościelny, Smolany Żardawy stanowiąca działkę o numerze: 215/5 o powierzchni 1,73 ha.

Suma oszacowania wynosi 48 990,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 32 660,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 4 899,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:30 do godz. 15:30. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Nidzicy ul. Kościuszki15, 13-100 Nidzica.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP 21102036130000600201152156.

Historyczne ceny