Wróć do listy

Rębków, mazowieckie

218 133 zł
218 133 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 218 133 zł
Miasto Rębków
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 29 084 zł
Numer oferty 324726X760508295
Termin wpłaty wadium 07-03-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Garwolinie, Kancelaria Komornicza nr V w Garwolinie Karol Michał Karaś na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKm 37/22 w dniu 08-03-2024 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Garwolinie z siedzibą przy Aleja Legionów 46, 08-400 Garwolin, sala sala nr 1, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest nie jest położonej przy ,Rębków, 08-400 Garwolin, dla której Sąd Rejonowy w Garwolinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Garwolin, 08-400 Garwolin) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Rębków gmina Garwolin powiat Garwoliński składającej się z działek: nr 1583, 1441/2 oraz 1581 dla której Sąd Rejonowy w Garwolinie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X, dłużniczka Aneta Goodman Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Garwolin uchwalonym Uchwałą Nr VI/33/2007 Rady Gminy Garwolin z dnia 11 czerwca 2007r. (Dz. Urz. woj. mazowieckiego z dnia 22 września 2007r. Nr 190 poz. 5329), zmienionym Uchwałą Nr XXIX/253/2017 Rady Gminy Garwolin z dnia 28 grudnia 2017r. (Dz.Urz. Woj. mazowieckiego z dnia 30 stycznia 2018 r., poz. 951): - działka nr ewid. 1441/2 znajduje się na obszarze ZL – tereny lasów; - działka nr ewid. 1581 od strony drogi krajowej znajduje się na obszarze wyłączonym z zakresu obowiązywania i zasięgu terytorialnego planu, następnie niewielki fragment znajduje się na obszarze ZL – tereny lasów, w pozostałej części znajduje się ponownie na obszarze wyłączonym z zakresu obowiązywania i zasięgu terytorialnego planu; dodatkowo w/w działka znajduje się w południowej części w linii zabudowy 100 m od linii brzegowej rzek i zbiorników wodnych oraz w granicach obszarów zagrożenia powodziowego w zasięgu wielkiej wody o prawdopodobieństwie 1%; - działka nr ewid. 1583 od strony drogi krajowej znajduje się na obszarze wyłączonym z zakresu obowiązywania i zasięgu terytorialnego planu, zaś południowa część działki znajduje się na obszarze ZL – tereny lasów.

Suma oszacowania wynosi 290 844,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 218 133,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 29 084,40 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 12:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Garwolinie ul. Aleja Legionów 46, 08-400 Garwolin.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BGŻ BNP Paribas S.A. 87 1600 1127 1875 7217 9000 0001.

Historyczne ceny