Wróć do listy

Siemoń, kujawsko-pomorskie

43 125 zł
Działka 0.1951 ha 2 działek Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 43 125 zł
Miasto Siemoń
Powierzchnia 0.1951 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 750 zł
Numer oferty 324271X759442685
Termin wpłaty wadium 11-01-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik przy Sądzie Rejonowym w Toruniu podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 2496/22 w dniu: 16.01.2024 o godzinie: 10:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- ułamkowej części nieruchomości położonej przy brak, 87-133 Siemoń, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Warneńczyka 1, Toruń, 87-100 Toruń) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
udział wynoszący 1/2 w niezabudowanej nieruchomości gruntowej o nr działki 346/3 o pow. 0,0910 HA oraz 346/4 o pow. 0,1041 HA; łączna powierzchnia - 0,1951 HA, nieruchomość położona w obszarze oznaczonym jako teren zabudowy mieszkaniowo usługowej, posiada dostęp do drogi publicznej gminnej o nawierzchni asfaltowej. W drodze znajdują się media infrastruktury technicznej - sieci: wodociągowej.

Suma oszacowania wynosi 57 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 43 125,00 zł.

Nieruchomość można oglądać w następujących terminach:

DATA OGLĘDZIN GODZINY OGLĘDZIN
08.01.2024 10:00 - 10:15
W systemie teleinformatycznym udostępnia się również protokół opisu i oszacowania nieruchomości.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 5 750,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 86 2030 0045 1110 0000 0259 0300 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.

Historyczne ceny