Wróć do listy

Kulczyn-Kolonia, lubelskie

5 000 zł
Działka 0.1 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 5 000 zł
Powierzchnia 0.1 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 500 zł
Numer oferty 323696X758096035
Termin wpłaty wadium 05-01-2024 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Hańsk ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Hańsk.
Nieruchomość nie jest przedmiotem zobowiązań i wolna jest od obciążeń.
KULCZYN KOLONIA - DZ. NR 131
I Oznaczenie nieruchomości wg Księgi Wieczystej i Ewidencji Gruntów.
Nieruchomość gruntowa oznaczona nr ewidencyjnym 131 o powierzchni 0,10 ha w Kulczynie Kolonia, dla której w Sądzie Rejonowym we Włodawie IV Wydział Ksiąg Wieczystych, założona jest księga wieczysta KW Nr LU1 W/00020309/2.
II Opis nieruchomości.
Działka gruntowa nr 131 niezabudowana, położona w miejscowości Kulczyn Kolonia przy drodze publicznej, nieutwardzonej, gruntowej. Klasy użytków wg danych z rejestru gruntów: RV-0,10 ha. Działka w kształcie prostokąta. Teren działki jest nie uzbrojony. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w Studium nieruchomość położona w terenach o symbolu - R - tereny rolne.
III Cena wywoławcza nieruchomości:
Cena nieruchomości - 5 000,00 zł
(sprzedaż nieruchomości zwolniona jest z podatku VAT)
IV Termin i miejsce przetargu.
1) Przetarg odbędzie się w dniu 10 stycznia 2024 r. o godz. 900 w siedzibie Urzędu Gminy
Hańsk w pok. nr 20.
2) Warunkiem udziału W przetargu jest wniesienie wadium W pieniądzu, w wysokości 500,00 zł do dnia 5 stycznia 2024 r. (włącznie) na rachunek Urzędu Gminy Hańsk Nr 88 8042 0006 0420 1212 2000 0020. Liczy się data wpływu na rachunek Urzędu Gminy Hańsk.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.