Wróć do listy

Niesadna, mazowieckie

238 816 zł
238 816 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 238 816 zł
Miasto Niesadna
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 31 842 zł
Numer oferty 323253X757058529
Termin wpłaty wadium 23-01-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Garwolinie Łukasz Goliszek Kancelaria Komornicza nr I w Garwolinie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Kmp 53/13 w dniu 24-01-2024 o godz. 09:30 w budynku Sądu Rejonowego w Garwolinie z siedzibą przy Al. Legionów 46, 08-400 Garwolin, sala nr 1, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Niesadna, 08-440 Pilawa, dla której Sąd Rejonowy w Garwolinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Aleja Legionów 46, Garwolin, 08-400 Garwolin) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka nr 439/1 o powierzchni 0,1837 ha, użytkowana jako grunty rolne zabudowane Br-PsV, Br-RV, zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi i budynkiem gospodarczym, siedlisko ogrodzone. Ogrodzenie z przęseł betonowych, brama stalowa dwuskrzydłowa z furtką. Studnia kopana. Działki nr 471 o powierzchni 0,6692 ha i 482 o powierzchni 0,5952 ha, użytkowane jako łąki trwałe ŁIV, ŁV przylegają do siebie, przedziela je rów melioracyjny, tworzą kształt nieregularny wydłużony. Działki nr 39 o powierzchni 0,5601 ha, 221 o powierzchni 0,2599 ha i 222 o powierzchni 0,2700 ha położone na terenach leśnych, użytkowane jako lasy LsV. Nieruchomość nie jest objęta obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Według studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Pilawa, zatwierdzonego Uchwałą nr XLII.250.2014 Rady Miejskiej w Pilawie z dnia 27-01-2014 r., przeznaczenie wycenianych działek to: MN/RM – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, teren zabudowy zagrodowej, R – teren rolny, ZL - teren lasu.

Suma oszacowania wynosi 318 421,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 238 815,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 31 842,10 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 16:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Garwolinie ul. Al. Legionów46, 08-400 Garwolin.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP S.A. 68 1020 4476 0000 8602 0022 0426.

Historyczne ceny