Wróć do listy

Popielowo, zachodniopomorskie

149 400 zł
940 zł/m2
Dom 159,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 149 400 zł
Miasto Popielowo
Powierzchnia 159,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 19
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 22 410 zł
Numer oferty 322995X756454293
Termin wpłaty wadium 16-01-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 205/21 w dniu: 17.01.2024 o godzinie: 11:00 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy 19,Popielowo, 86-017 Koronowo, dla której Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Toruńska 64a, Bydgoszcz, 85-023 Bydgoszcz) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość o powierzchni 0,1849 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 159,00 m2 oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni 135,00 m2. Budynek mieszkalny o konstrukcji murowanej wybudowany na początku XX w. o jednej kondygnacji nadziemnej z poddaszem użytkowym. Ściany budynku mieszkalnego otynkowane, dach wyłożony blachodachówką, stolarka okienna PCW i drewniana. Budynek gospodarczy jest budynkiem murowanym wybudowanym w latach 70. XX wieku - stan techniczny budynku jest zły.

Suma oszacowania wynosi 224 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 149 400,00 zł.

Nieruchomość można oglądać w następujących terminach:

DATA OGLĘDZIN GODZINY OGLĘDZIN
10.01.2024 10:00 - 10:30
W systemie teleinformatycznym udostępnia się również protokół opisu i oszacowania nieruchomości.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 22 410,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 69 2030 0045 1110 0000 0241 8140 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.

Historyczne ceny