Wróć do listy

Nakło Śląskie, śląskie

157 441 zł
2 900 zł/m2
Mieszkanie 54,29 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-55%
Zakończona
-55%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 157 441 zł
Powierzchnia 54,29 m2
Województwo śląskie
Ulica Powstańców 2C
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 8 000 zł
Numer oferty 32262X75557607
Termin wpłaty wadium 13-06-2019 Co to znaczy?

Opis

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości lokalowej stanowiącej własność Powiatu Tarnogórskiego położonej w Nakle Śląskim przy ul. Powstańców 2 c.

Działka gruntu zabudowana budynkiem mieszkalnym, wielorodzinnym.
Budynek wielomieszkaniowy wybudowany w latach 80-tych; wolnostojący, 3-kondygnacyjny, podpiwniczony, ocieplony, poddany termomodernizacji.
Stan techniczny dobry: instalacje wewnętrzne: elektryczna, wodna, kanalizacyjna. Dojazd do budynku odbywa się drogami wewnętrznymi.

Samodzielny lokal mieszkalny o pow. użytkowej 54,29 m2 położony na I piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Powstańców 2 cw Nakle Śląskim. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z toaletą. Wyposażony w balkon. Do lokalu przynależy piwnica o pow. użytkowej 15,71 m2 Z własnością lokalu związany jest udział w wysokości 48/1000 w nieruchomości wspólnej, który stanowi prawo własności gruntu oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali. Stan lokalu wymaga remontu. W chwili obecnej lokal stanowi pustostan,