Wróć do listy

Kraśnik Górny, dolnośląskie

65 000 zł
Działka 0.0789 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 65 000 zł
Powierzchnia 0.0789 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 000 zł
Numer oferty 322405X755072513
Termin wpłaty wadium 08-01-2024 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY BOLESŁAWIEC
OGŁASZA PIERWSZY USTNY PRZETARG
NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ
działki niezabudowanej położonej w obrębie Kraśnik Górny przeznaczonej
w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy
mieszkaniowej i usługowej (symbol planu MNU/6),
wpisana do księgi wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X


numer działki 256/6


Przetarg odbędzie się w dniu 12 stycznia 2024 r.
o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Bolesławcu
ul. Teatralna 1a (pok. nr 17)
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na rachunek Urzędu Gminy
prowadzony przez Łużycki Bank Spółdzielczy w Lubaniu Oddział Bolesławiec nr konta
92 8392 0004 2600 2017 2000 0040 w terminie do 08 stycznia 2024 r. (za datę wpłacenia wadium
uważa się wpływ wymaganej kwoty na rachunek Urzędu Gminy).
Dowód wpłaty należy okazać przed przetargiem.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.