Wróć do listy

Miedźna, śląskie

108 500 zł
935 zł/m2
Dom 116,01 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 108 500 zł
Miasto Miedźna
Powierzchnia 116,01 m2
Województwo śląskie
Ulica Słoneczna 3a
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 322135X754440173
Termin wpłaty wadium 20-12-2023 Co to znaczy?

Opis

Monitor 237/2023, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 58487

Syndyk masy upadłości w upadłości ogłasza konkurs ofert na wybór nabywcy składnika masy upadłości w postaci udziału w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomości położonej w miejscowości Miedźna przy ul. Słonecznej nr 3A, składającej się z działki o numerze ew. 937/128 o powierzchni 798 m2 , zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 116,01 m2
, dla której Sąd Rejonowy w Pszczynie prowadzi Księgę Wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza wynosi 108.500,00 zł (sto osiem tysięcy pięćset złotych 00/100). Sprzedaż w ramach konkursu ofert będzie obciążona podatkiem VAT w przypadku ustalenia, iż transakcja takiemu podatkowi podlega.
Oferty należy składać osobiście w Kancelarii Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Jacek Pietrzela w Gliwicach przy ul. Ligockiej 15, w terminie do dnia 20 grudnia 2023 r., do godz. 1500. Oferty mogą być także składane za pomocą listów poleconych lub przesyłek kurierskich - z zastrzeżeniem, że za złożoną w terminie ofertę uważa się taką, która wpłynie do Kancelarii Prawa Restrukturyzacyjnego i Upadłościowego Jacek Pietrzela, w podanym wyżej adresie, w terminie, to jest do dnia 20 grudnia 2023 r., do godz. 1500.